Adres korespondencyjny oddziału Kępno:
Marcin Idźczak
ul. Kępińska 5
63-645 Łęka Opatowska,
tel. 509 872 741
e-mail: midzczak@idzczak-meble.pl
Osoba odpowiedzialna za wypuszczanie gołębi z miejscowości Kępno :
Piędzioch Grzegorz - 607 929 273
Współrzędne geograficzne miejsca wypuszczania gołębi w Kępnie :
Szerokość: 51º18'36"
Długość: 18º01'40"


Godziny odjazdu kabin

Podział koszy na loty gołębi młodych 2020r.

                                                           sekcja Wieruszów - 76 koszy

                                                           sekcja Opatów - 61 koszy

                                                           sekcja Kępno IV - 42 kosze

                                                           sekcja Kępno I - 35 koszy       


Przyjazd kabiny na loty gołębi młodych 2020r.
Lot nr 1 Wschowa

sekcja Kępno I - godz. 21:00
sekcja  Kępno IV - godz. 21:35

sekcja Opatów - godz. 22:10

sekcja Wieruszów - godz. 22:50

        Lot nr 2 Sława

sekcja Kępno IV - godz. 20:40

sekcja Opatów - godz. 21:15

sekcja Wieruszów - godz. 21:50

sekcja Kępno I - godz. 22:25

Lot nr 3 Sulechów

sekcja Opatów - godz. 20:00

sekcja Wieruszów - godz. 20:35

sekcja Kępno I - godz. 21:10

sekcja Kępno IV - godz. 21:40

Lot nr 4 Krosno Odrzańskie

sekcja Wieruszów - godz. 19:30

sekcja Kępno I - godz. 20:00

sekcja Kępno IV - godz. 20:30

sekcja Opatów - godz. 21:00

Lot nr 5 Słubice
sekcja Kępno I - godz. 19:00
sekcja Kępno IV - godz. 19:30
sekcja Opatów - godz. 20:00
sekcja Wieruszów - godz. 20:30

-------------------------------------------------------------------------------------------------


                                            Przyjazd kabiny na loty gołębi dorosłych 2020r.                                                            

Lot nr 4 Dahme II
sekcja Wieruszów - godz. 16:30
sekcja Opatów - godz. 17:05
sekcja Kępno IV - godz. 17:40
sekcja Kępno I - godz. 18:15

Lot nr 5 Helmsted
sekcja Kępno I - godz. 14:30
sekcja Kępno IV - godz. 15:05
sekcja Opatów - godz. 15:40
sekcja Wieruszów - godz. 16:15
   
Lot nr 6 Dahme III
sekcja Wieruszów - godz. 16:30
sekcja Opatów - godz. 17:05
sekcja Kępno IV - godz. 17:40
sekcja Kępno I - godz. 18:15

Lot nr 7 Braunschweig I
sekcja Kępno I - godz. 13:30
sekcja Kępno IV - godz. 14:05
sekcja Opatów - godz. 14:40
sekcja Wieruszów - godz. 15:15

Lot nr 8 Braunschweig II

sekcja Wieruszów - godz. 12:30
sekcja Opatów - godz. 13:05
sekcja Kępno IV - godz. 13:40
sekcja Kępno I - godz. 14:15

Lot nr 9 Dahme IV

sekcja Kępno I - godz. 16:30

sekcja Kępno IV - godz. 17:05

sekcja Opatów - godz. 17:40

sekcja Wieruszów - godz. 18:15

 
       


© C O P Y R I G H T S 2009: WWW.SUPERHODOWCA.PL